Hľadáme nového SEOčkára / SEOčkárku do tímu Increaseo

(práca z domu)

Ukážka klientov, ktorým sme už pomohli:

Ukážka klientov, ktorým sme už pomohli:

V našej agentúre máme práve voľné jedno luxusné miesto. Pracoval/a by si z domu, v čase, ktorý vyhovuje tebe. Nepotrebuješ mať žiadne špeciálne skúsenosti, stačí nám, keď budeš mať tie správne predpoklady (viac info nižšie). Všetko by sme ťa naučili my.

Naša spolupráca by začala platenou trojmesačnou stážou (odmena za ňu je od 5€/hod pri úplných SEO začiatočníkoch). Po jej úspešnom zvládnutí na teba bude čakať stabilné miesto u nás – spolu so zvýšením tvojej odmeny (o koľko presne bude záležať od tvojho prínosu).

Ponúkame zaujímavú prácu, obrovskú voľnosť (žiadne dochádzanie ani pevný pracovný čas), málo stresu a finančnú odmenu, ktorá bude rásť spolu s tvojím prínosom.

Znie to príliš dobre, na to aby to bola pravda? Ponúkame toho veľa a na oplátku veľa očakávame. 🙂

(Ak prácu nehľadáš, ale vieš o niekom, koho by to mohlo zaujímať, tak budeme radi za preposlanie.)

Bude nám to spolu fungovať, len ak…

– si vieš na našu spoluprácu nájsť týždenne aspoň 20 hodín čistého času

– vieš dobre komunikovať – veľká časť tvojej práce bude písanie emailov, takže výborná gramatika je nutnosť. Verbálny prejav na reprezentatívnej úrovni.

– ti angličtina nerobí problémy

– máš logické / analytické myslenie

– vieš sa pozrieť na veci z viacerých uhlov – často budeš musieť nájsť spôsoby, ako prepojiť veci, ktoré spolu zdanlivo nesúvisia (viac v testovacom zadaní nižšie)

– vieš používať technológie minimálne na bežnej používateľskej úrovni – nepotrebujeme, aby si vedel/a programovať, ale ak ti robí problémy práca s Microsoft Word, tak toto nebude práca pre teba

– máš chuť pracovať a učiť sa

– si dôsledná osoba, nerobíš si svoje povinnosti polovične a vieš si hľadať informácie aj svojpomocne

Skúsenosť s WordPress alebo iným CMS je výhodou, ale nie podmienkou.

Očakávame, že o túto pozíciu bude záujem, a preto sme si rovno pripravili testovacie zadanie.

Testovacie zadanie:

Poznámka: Ak zatiaľ o SEO veľa nevieš, začni prečítaním tohto článku: Čo je to SEO a ako na to? Kompletný návod pre podnikateľov, manažérov a blogerov (2024). Pomôže ti to zorientovať sa aj v nasledujúcich úlohách. Takisto, ak niektorým pojmom zo zadania nerozumieš, je to v poriadku – stačí používať Google a ak si na túto úlohu vhodný/á, tak ťa nič nezastaví. 🙂

Prvá úloha:

Použi nástroj na prácu s kľúčovými slovami (zadarmo sú napríklad Google Keyword Planner, alebo neplatená verzia Marketing Miner) a objav kľúčové slová (vypíš k nim prosím aj ich mesačnú hľadanosť), ktoré by sa dali použiť v informačnom blogovom článku na tému keto diéta. Na základe týchto slov navrhni H1 nadpis tohto článku, jeho title a meta popis. V rovnakom textovom dokumente napíš svoju predstavu štruktúry článku (čiže aké podnadpisy, vrátane kľúčových slov, si v tomto článku predstavuješ).

Budeme radi, ak do dokumentu pridáš aj čím viac zdôvodnení, prečo navrhuješ presne tento title alebo podnadpis. 🙂

Druhá úloha:

Predstav si, že pracuješ u nás v agentúre a dostalo sa k tebe nasledujúce zadanie. Klient má už 6 mesiacov spustený e-shop, ktorý predáva elektroniku, ale akosi im to nejde. Od seniornejšieho človeka v agentúre si sa dozvedel, že problém bude v súbore robots.txt, ktorý aktuálne vyzerá takto:

User-agent: *
Disallow: /

Ako by mali tento súbor zmeniť, aby tento problém vyriešilIi? Čo by v ňom mohli zmeniť, pridať alebo ubrať?

A čo s hotovým zadaním?

Vypracované zadanie pošli priamo našej Head of SEO, Miriam Jenčovej na email miriam@increaseo.sk do piatku 26. apríla 15:00. Do emailu prosím napíš aj zopár viet o sebe a predmet emailu začni slovami SEO práca. Ak bude tvoje testovacie zadanie urobené dobre, ďalším krokom bude videohovor, na ktorom by sme sa spoznali a povedali ti viac o tejto práci.