Čo presne robí SEO agentúra Increaseo

„Full-service“ agentúry zvyčajne stoja za nič. Keď agentúra, ktorú nikto nepozná, na svojom webe hovorí, že ponúka 10 rôznych služieb, mali by ste utekať. Je takmer nemožné byť vynikajúci v tak veľa odboroch. Pravdepodobne aj tak veľa zo služieb len delegujú freelancerom.

Namiesto toho, aby sme sa snažili byť všetko pre všetkých, robíme iba SEO a robíme ho fakt dobre. Na klientské weby aplikujeme pokročilé SEO stratégie tak, aby sme zvýšili ich návštevnosť, počet predajov a veľkosť tržieb. Nerobíme PPC reklamu, sociálne siete, ani nič iné. Sústreďujeme sa len na SEO. BODKA.

Veríme, že váš tohtomesačný rozpočet na marketing by vám nemal prinášať výsledky len tento mesiac. V Increaseo robíme SEO tak, aby ste z práce, ktorú spravíme dnes, profitovali aj budúci rok, aj rok potom.

Náš zakladateľ Roland Vojkovský má aj napriek mladému veku (25 rokov) už 9 rokov skúseností s optimalizáciou pre vyhľadávače, ktorú robí celý deň, každý deň. Napríklad už v 19 robil pre SME.sk s elitou SEO na Slovensku.

S kým spolupracujeme

1. E-shopy

Väčšina našich klientov sú e-shopy. Dobre vieme, čo je kľúčové, aby e-shop prinášal dostatočné množstvo objednávok z organiky – vyladená kategorizácia, ktorá pokrýva (takmer) všetko, čo zákazníci hľadajú cez Google, a kvalitný obsah o témach, ktoré trápia vašu cieľovú skupinu.

2. Obsahové weby

Magazíny zarábajúce hlavne na reklame, ale aj weby, kde je obsah prostriedkom získať zákazníka či provízie. Kľúčový je SEO-vyladený obsah na vyhľadávané témy, ktorý je najkvalitnejší na slovenskom internete. Druhou „tajnou“ ingredienciou sú spätné odkazy zo silných webov, ktoré sa nedajú kúpiť, iba poctivo získať..

3. Poskytovatelia služieb (B2C)

Predstavte si napríklad kozmetický salón v Bratislave. Vaši zákazníci nehľadajú len „kozmetický salón“. Hľadajú jednotlivé procedúry vo svojom meste a takisto si googlia svoje problémy a chcú nájsť obsah, ktorý ich obohatí. Pomôžeme vám tieto kľúčové slová podchytiť cez nové články a podstránky služieb.

Kliknite sem a vyžiadajte si hovor s nami TERAZ a spolu zistíme, či a ako vám vieme pomôcť