Robíme iba SEO. A hovorí sa, že ho robíme naozaj dobre.

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Namiesto toho, aby sme sa snažili byť všetko pre všetkých, robíme iba SEO a robíme ho fakt dobre (presvedčte sa sami).

Na klientské weby aplikujeme pokročilé SEO stratégie tak, aby sme zvýšili ich návštevnosť, počet predajov a veľkosť tržieb. Nerobíme PPC reklamu, sociálne siete, ani nič iné. Sústreďujeme sa len na SEO. BODKA.

Veríme, že váš tohtomesačný rozpočet na marketing by vám nemal prinášať výsledky len tento mesiac. V Increaseo robíme SEO tak, aby ste z práce, ktorú spravíme dnes, profitovali aj budúci rok, aj rok potom.

Náš tím

Roland Vojkovský

Konateľ agentúry Increaseo & Head of Inbound

Pre online marketing sa nadchol už na strednej škole. Ako 16-ročný už pracoval ako marketingový špecialista pre grafické štúdio, neskôr si založil blog Vojkovsky.sk, na ktorom sa venoval témam ako SEO, obsahový marketing a WordPress. Práve SEO ho nadchlo najviac. V 19-tich už pracoval pre SME.sk s elitou SEO na Slovensku. Po rokoch na voľnej nohe začal postupne rozširovať tím a z jednotlivca sa stala špecializovaná SEO agentúra Increaseo, ktorú Roland riadi. Má dve malé dcéry, ktoré si pýtajú veľa pozornosti, takže starosti, čo s voľným časom, naozaj riešiť nemusí. 

Miriam Jenčová

Head of SEO

O SEO sa začala prirodzene zaujímať popri tvorbe webov, ktorej sa venovala od roku 2019 popri štúdiu žurnalistiky. Učením sa o SEO rýchlo zistila, že mať pekný a profesionálny web je síce nevyhnutné, no ak nie je zároveň vynikajúco optimalizovaný pre vyhľadávače, nebude mať pre klienta želaný efekt. Svoje SEO poznatky začala zapracovávať na weby klientov a spozorovala pozitívne výsledky. V Increaseo pracuje od roku 2021 a vo svojej „SEO práci“ často využíva aj skúsenosti z web dizajnu a žurnalistiky. Voľný čas rada trávi cestovaním, študovaním rôznych tém a hlbokými rozhovormi s ľuďmi. 

Jana Hogh

Head of Operations & Linkbuilding

Jej prvé skúsenosti s marketingom boli v roku 2019 ako social media specialist pre kliniku estetickej medicíny v Košiciach. O dva roky neskôr sa stala našou linkbuilderkou a aj vďaka jej odhodlaniu sa veľmi rýchlo vypracovala na našu Head of Operations. Charakterizujeme ju ako človeka so zanietením pre poriadok, organizáciu a plánovanie. Okrem svojej práce si našla potešenie v záľubách, ktoré zahŕňajú pestovanie rastlín, dobrú kuchyňu a obdiv nad krásnymi výhľadmi.

Sofia Bujtárová

Head of Content

Copywriting na voľnej nohe bol pre ňu cestou, ako urobiť zo svojej celoživotnej záľuby v písaní kariéru. A to ešte počas materskej dovolenky s dvoma chlapcami. Do Increaseo nastúpila v roku 2021 ako linkbuilderka, avšak „osud“ ju zavial opäť k tvorbe contentu. Nebránila sa mu a rozhodla sa mu venovať naplno. Keď vypne počítač, užíva si voľný čas s rodinou, číta, kreslí, šije. 

Dávid Pobežal

Technical SEO Specialist

S online marketingom sa prvýkrát stretol už počas strednej školy, kde študoval odbor informačných a sieťových technológií. Spolu s kamarátmi začal podnikať s webovými stránkami a napokon zakotvil v tíme Increaseo, kde sa začal naplno venovať SEO optimalizácií. Vo voľnom čase rád objavuje nové dobrodružstvá, cestuje, má rád športové autá, cvičí a hrá na gitare. Okrem toho robí Royal Rangers skauting pre deti.

Katarína Kubaliaková

Linkbuilderka

Online marketingu sa venuje od roku 2017. Pred nástupom do agentúry Increaseo pracovala ako linkbuilder pre známe e-shopy, kde zistila, že SEO je pre ňu tá správna cesta. Avšak nakoľko sa chcela v danom smere zdokonaliť, v roku 2023 rozšírila tím agentúry Increaseo, kde sa venuje tiež najmä linkbuildingu. Voľný čas trávi v prírode, spoznávaním horských vrcholov a krás stredného Slovenska. Rada fotí a experimentuje v kuchyni.

Tatiana Branišová

Content Marketer

Po pracovných skúsenostiach v cestovnom ruchu prešla kurzom Základy digitálneho marketingu, čo jej kariére dalo nové smerovanie. Od roku 2020 je súčasťou tímu Increaseo, kde pracuje ako content marketer. Tým si splnila svoj cieľ, pracovať flexibilne a odkiaľkoľvek na svete. Okrem cestovania naozaj rada športuje a trávi aktívny čas vonku s rodinou.

S kým spolupracujeme

1. E-shopy

Väčšina našich klientov sú e-shopy. Dobre vieme, čo je kľúčové, aby e-shop prinášal dostatočné množstvo objednávok z organiky – vyladená kategorizácia, ktorá pokrýva (takmer) všetko, čo zákazníci hľadajú cez Google, a kvalitný obsah o témach, ktoré trápia vašu cieľovú skupinu.

2. Obsahové weby

Magazíny zarábajúce hlavne na reklame, ale aj weby, kde je obsah prostriedkom získať zákazníka či provízie. Kľúčový je SEO-vyladený obsah na vyhľadávané témy, ktorý je najkvalitnejší na slovenskom internete. Druhou „tajnou“ ingredienciou sú spätné odkazy zo silných webov, ktoré sa nedajú kúpiť, iba poctivo získať..

3. Poskytovatelia služieb (B2C)

Predstavte si napríklad kozmetický salón v Bratislave. Vaši zákazníci nehľadajú len „kozmetický salón“. Hľadajú jednotlivé procedúry vo svojom meste a takisto si googlia svoje problémy a chcú nájsť obsah, ktorý ich obohatí. Pomôžeme vám tieto kľúčové slová podchytiť cez nové články a podstránky služieb.

Kliknite sem a vyžiadajte si hovor s nami TERAZ a spolu zistíme, či a ako vám vieme pomôcť