SEO konzultácia s Rolandom Vojkovským 

Ste stratený vo svete SEO a neviete, ako ďalej? Chceli by ste zlepšiť svoju pozíciu vo výsledkoch Google-u a vďaka tomu získať viac platiacich zákazníkov? Potrebujete sa ohľadom SEO niečo opýtať alebo celkovo nasmerovať? 

V tom prípade vám určite odporúčame SEO konzultáciu s odborníkom, ktorý sa SEO venuje už viac ako dekádu.

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Čo všetko sa môžete dozvedieť vďaka SEO konzultácii

R

Stav vášho webu: Analýza súčasného SEO výkonu a možností zlepšenia.

R

Stratégia kľúčových slov: Výber a aplikácia efektívnych kľúčových slov, na ktoré sa chcete zobrazovať vo vyhľadávaní. 

R

Analýza konkurencie (špehovanie): Spoločne sa pozrieme na to, čo najlepšie funguje vašej konkurencii a ako ju viete predbehnúť. Lepšie porozumiete vašej SEO pozícii oproti konkurencii. 

R

Nezávislý audit práce vášho aktuálneho SEOčkára: Môžeme sa pozrieť na to, akú prácu vám dodáva vaša SEO agentúra alebo špecialista. Viem pochváliť aj skritizovať. Podľa toho, čo treba. 🙂 

R

On-Page a Off-Page SEO know-how: Optimalizácia stránok a budovanie externých odkazov – vysvetlím vám, ako na to. 

R

Obsahové stratégie: Ako vytvárať obsah, ktorý vám bude pravidelne prinášať nových potenciálnych zákazníkov. 

R

Technické SEO – čo sa vám oplatí riešiť a čo nie? Technické SEO je zložité. Vďaka našej konzultácii zistíte, do čoho sa vám oplatí investovať energiu a do čoho nie.

R

Reportovanie a meračky: Ako správne sledovať a merať úspech vašich SEO aktivít.

R

SEO trendy a postupy: Aktuálne informácie a osvedčené metódy v SEO.

R

Personalizované odporúčania: Špecifické rady prispôsobené vašim potrebám a cieľom.

Kto je Roland Vojkovský, s ktorým budete konzultovať?

Ako 16-ročný už pracoval ako marketingový špecialista pre grafické štúdio, neskôr si založil blog Vojkovsky.sk, na ktorom sa venoval témam ako SEO, obsahový marketing a WordPress. Práve SEO ho nadchlo najviac. V 19-tich už pracoval pre SME.sk s elitou SEO na Slovensku. Po rokoch na voľnej nohe začal postupne rozširovať tím a z jednotlivca sa stala špecializovaná SEO agentúra Increaseo, ktorú Roland riadi. Osobne pracoval aj s tými najväčšími e-shopmi na Slovensku – Muziker, Pilulka alebo bardejovský Takoy, ktorý ročne predá látky za viac ako 5 miliónov eur. V roku 2023 pracoval aj pre start-up so slovenskými koreňmi Nicereply, kde po ňom vidno skvelé výsledky, ktoré ocenil aj CEO.

Graf vývoja organickej návštevnosti pre projekt Nicereply

Obrázok: Graf organickej návštevnosti webu Nicereply.com podľa najlepšieho SEO nástroja Ahrefs

{

Rolanda sme oslovili ohladom pomoci so SEO primárne pre blog Nicereply a home page. Veľmi rýchlo identifikoval naše hlavné nedostatky voči konkurencií. Následne nastavil stratégiu vylepšení a zmien. Výsledky sa za pár mesiacov naozaj dostavili v podobe rastúcej návštevnosti a zlepšených pozíciách vo vyhľadávaní na určené kľúčové slová.

Roland je veľmi šikovný senior SEO manager, ktorého môžem len doporučit. Určite s ním budem veľmi rád spolupracovať v budúcnosti či už v Nicereply alebo na iných projektoch.“

Viktor Magic, CEO Nicereply

{

Je radosť spolupracovať s profíkom, ktorý kvantitou a kvalitou podávaných informácií jasne dokazuje, že je špičkou (nielen) na Slovensku. Kombinácia vedomostí, nasadenia a pokory je u Rolanda jedinečná. K tomu otvorená komunikácia, pravdivý a vecný feedback – takto má vyzerať win-win biznis vzťah.

Výborne, dávam 10/10.“

Boris Gogola, CEO Takoy

{

S pánom Vojkovským sme začali spoluprácu niekoľko rokov dozadu. Pri osobnom stretnutí sme ocenili hlboký vhľad do problematiky SEO, energický prístup a dodržiavanie dohôd, ktoré sme si dali, čo považujeme v spolupráci za kľúčové. Instantné, krátkozraké a uponáhľané riešenia, ktoré sú bežnou DNA mnohých slovenský SEO agentúr, nie sú v spoločnosti Increseo vítané, naopak pri nastavovaní stratégie sme implementovali zdravé SEO postupy. Veľmi oceňujem aj komplexnosť, pri ktorej sme spoločne vylepšovali aj ON PAGE prostredie, čo považujem za nevyhnutné na ceste k lepšiemu SEO. Všetko spomenuté spôsobilo masívny nárast návštevnosti a zároveň konverzií. Odporúčam všetkými desiatimi. “

Dušan Blicha
Konateľ spoločnosti Matrachello s.r.o.

Viac referencií si môžete pozrieť na našej podstránke Referencie alebo na Rolandovom LinkedIn profile

Cena SEO konzultácie

Cena za hodinu konzultácie je 80€ bez DPH. 

Rezervácia SEO konzultácie s Rolandom Vojkovským

Proces SEO konzultácie: Ako to prebieha?

Vo formulári vyššie si vyklikajte deň a čas, kedy sa spolu stretneme na hodinovom videohovore.

Po odoslaní formulára vám čo najskôr pošleme zálohovú faktúru v hodnote 80€ bez DPH na vami zvolené fakturačné údaje.

Po úhrade zálohovej faktúry vám potvrdíme, že termín konzultácie s Rolandom platí.

V dohodnutý čas prebehne SEO konzultácia.

Po konzultácii obdržíte ostrú faktúru (s doplatkom 0€).

Garancia: Spokojnosť alebo vám vrátime peniaze

Ak by vám naša konzultácia nepomohla a nesplnila vaše očakávania, dajte nám vedieť a peniaze dostanete naspäť. Kvalitou know-how sme si natoľko istí, že vám spokojnosť môžeme garantovať.