Obsahový marketing zameraný na SEO

Dnes je už obsahový marketing neoddeliteľnou súčasťou úspešnej marketingovej stratégie. 

Predstavte si, že máte obchod so športovým vybavením. Vaši (potenciálni) zákazníci určite ocenia, ak im poskytnete kvalitné informácie– napríklad, ako si vybrať správne bežecké topánky, ako schudnúť z brucha, alebo ako zlepšiť fyzickú kondíciu. Kvalitný obsah na tieto témy nielenže zlepší vnímanie vašej značky v oblasti športu, ale aj reálne pomôže vašim zákazníkom. A to sa ráta.

Nie každý obsah je ale rovnako hodnotný. Tradičný obsahový marketing sa síce sústredí na hodnotný obsah, náš prístup ale ide o krok ďalej. Prepájame obsahový marketing so SEO (optimalizáciou pre vyhľadávače). To znamená, že náš obsah je od prvej chvíle navrhnutý tak, aby bol nielen hodnotný a zaujímavý pre vašich zákazníkov, ale aby ho ľahko našli aj vo vyhľadávačoch a prinášal pravidelne nových ľudí na web. Tým vám vieme garantovať, že váš investovaný čas a prostriedky prinesú reálne výsledky.

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Komu sme už pomohli:

… a ďalším viac ako 100 klientom

Dôležitá poznámka ku Obsahovému marketingu

Na tejto podstránke vám chceme priblížiť, čo je to Obsahový marketing, prečo je dôležitý a čo vám môže priniesť. Celá tvorba obsahu u nás vychádza z Contentového SEO šprintu. Preto všetkým záujemcom odporúčame, aby ste začali bezplatnou SEO analýzou so špecialistom z Increaseo, ktorý vám odporúči najlepší ďalší krok pre váš SEO úspech.

^
Najlepší obsah na slovenskom internete

V rámci našej služby sa opierame o redakčný plán z nášho Contentového SEO šprintu. To znamená, že každý článok, ktorý pre vás pripravíme, je výsledkom dôkladnej analýzy a plánovania. Máme teda vysokú istotu, že pre vás vytvárame obsah, ktorý je zaujímavý pre ľudí, aj pre Google. Pri každom článku je našim cieľom vytvoriť najlepší obsah na danú tému na slovenskom internete. 

^

Vždy-aktuálny obsah (evergreen)

Zameriavame sa výhradne na „evergreen“ témy – obsah, ktorý je stále aktuálny a nezastará. Skvelo nám fungujú hlavne stálice typu „Čo to je…“, „Ako na…” a tiež zoznamové články (13 tipov na…).  Sme presvedčení, že kvalitný obsah by mal mať dlhodobú hodnotu. Píšeme články, ktoré vám budú nosiť návštevníkov aj o 4 roky, nielen o 4 týždne.

^
Pragmatický, dátovo založený prístup

Nebudeme vás zahlcovať neefektívnym obsahom. Vytvárame len články, ktoré majú reálny potenciál privábiť nové oči na vašu webovú stránku. Namiesto plytvania času a peňazí na obsah, ktorý nikomu nepomôže, sa zameriavame na dáta (preto trváme najprv na Contentovom SEO šprinte). Vďaka tomu vám vieme priniesť  obsah, ktorý záujemcovia o vaše produkty alebo služby skutočne hľadajú.

^

Merateľné výsledky

Naša práca je úplne transparentná a ľahko merateľná. Žiadne „marketingové kecy“ u nás nedostanete.. V Google Analytics či Search Console si môžete veľmi jednoducho overiť, ako sa našim článkom na vašej webovej stránke darí. Zistíte, koľko nových návštevníkov vám prinášajú a či vám naša práca stála za to. 

^
Optimálna „výživa“ pre vaše sociálne siete

Keďže náš obsah robíme tak, aby bol objektívne najlepší na našom internete, je kvôli tomu aj ideálny na zdieľanie na sociálnych médiách. Z nášho obsahu tak neuvidíte len viac organických návštevníkov z Google-u. Ľahko ho totiž môžete zdieľať na svojom Facebooku, Instagrame alebo LinkedIne, vďaka čomu získate ešte viac návštevníkov na váš web. A tiež budujete publikum na sociálnych sieťach. Dvojitá výhra. 

^

Kompletný obsahový balíček

Ponúkame vám all-inclusive riešenie. V našich článkoch nájdete nielen kvalitný a dôkladne pripravený text, ale aj relevantné obrázky, externé a interné odkazy, optimalizovaný titulok a meta popis. Všetko toto vám dodávame v jednom balíčku, aby ste nemuseli strácať čas a energiu na dodatočné úpravy. Naším cieľom je uľahčiť vám prácu a priniesť maximálne výsledky s minimálnou námahou pre vás.

^
Bezstarostný proces

Ak si to budete želať, celý obsah vám ochotne nahodíme priamo na váš web. Vďaka tomu nemusíte riešiť technické detaily, nahadzovanie obrázkov a HTML kód, a môžete sa plne sústrediť na svoj biznis.

^

Rýchla a efektívna služba

Nepotrebujeme dlhodobé zmluvy na to, aby sme vám dodali vynikajúci obsah. Už za týždeň od začatia spolupráce viete mať prvý článok publikovaný na vašej webovej stránke.

Obrázok: Pre klienta Proceive sme pripravili kompletné zadanie a následne sami optimalizovali zatiaľ jediný článok. Tento článok robí aktuálne drvivú väčšinu ich organickej návštevnosti a s novým webom sa zobrazujeme vo výsledkoch Google-u lepšie ako popredné lekárne a weby o zdraví.

Unikátna garancia výsledkov

Rozumieme, že výsledky sú pre vás kľúčové. Preto ponúkame jedinečnú garanciu. Ak si od nás objednáte Contentový SEO šprint a následne aj Obsahový marketing, garantujeme vám, že naša práca bude prinášať množstvo nových návštevníkov na váš web. Ako to bude fungovať?

Na základe dát z Redakčného plánu (SEO Content šprint) si dohodneme čísla – časové obdobie a cieľový počet návštevníkov z nami vytvoreného obsahu.

'

Ak tieto čísla v stanovenom časovom období nedosiahneme, 100% z vami preinvestovanej ceny vám vrátime vo forme kreditov na naše služby (napríklad Technický SEO šprint, Linkbuilding alebo ďalší obsah).

Táto garancia vám dáva pokoj a istotu, že vaša investícia do obsahového marketingu s nami prinesie výsledky.

Zaujalo? Rezervujte si bezplatnú konzultáciu so špecialistom, ktorý vám odporúči ďalšie SEO kroky